Zaproszenie na bezpłatne seminarium pn:” Zmiany w rozliczeniach z tytułu ZUS w ujęciu transgranicznym”.

                                         51__Euroregion_Pomerania                                                            ZAPROSZENIE 

   Centrum Usługowo – Doradcze Euroregionu POMERANIA w  Koszalinie ma  zaszczyt zaprosić Państwa na bezpłatne seminarium pn. „Zmiany w rozliczeniach z tytułu ZUS w ujęciu transgranicznym”, które odbędzie się w dniu 21.01.2019r. , w godzinach 9:00-15:30, o miejscu poinformujemy w osobnym e-mailu. Seminarium skierowane jest do przedsiębiorców ,pracowników działów kadrowych, biur rachunkowo-księgowych, do pracowników działów księgowości i kadr w urzędach miast, gmin, w starostwach, a także do osób zainteresowanych tematyką.

Seminarium poprowadzi Pani AGNIESZKA HAWRAN – Główna Księgowa prowadząca samodzielne Biuro Rachunkowe w Koszalinie, absolwentka Politechniki Koszalińskiej na kierunku Ekonomii i Zarządzania oraz studiów podyplomowych na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie o specjalizacji Rachunkowość. Posiada bieżącą wiedzę w temacie podatków PIT, CIT oraz VAT, jak również doświadczenie w prowadzeniu Ksiąg Handlowych zgodnie z krajowymi oraz międzynarodowymi standardami rachunkowości, KPiR oraz Ryczałt.
Obsługuje program księgowy ERP Optima z Comarch, prowadzi Kadry, Płace i rozliczenia ZUS za pomocą programu Płatnik.
(Certyfikat Księgowy Nr 59335/2012 wydany przez Ministra Finansów)

 

Formularz zgłoszeniowy  prosimy wypełnić i odesłać na adres:cud@ko-pomerania.pl . Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 14.01.2019r., o udziale w seminarium decyduje kolejność zgłoszenia.

Serdecznie zapraszamy

logo programu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *