Zaproszenie na seminarium”Przepisy prawne w ochronie środowiska-praktyczne kompendium”

ZAPROSZENIE

   Centrum Usługowo – Doradcze Euroregionu POMERANIA w  Koszalinie ma  zaszczyt zaprosić Państwa na seminarium pn. „Przepisy prawne w ochronie środowiska – praktyczne kompendium”, które odbędzie się w dniu 26.11.2018r. w Koszalinie  w godzinach 9:00 – 15:30. Seminarium skierowane jest do przedsiębiorców , do pracowników działów związanych z ochroną środowiska w urzędach miast, gmin, w starostwach, a także do osób zainteresowanych tematyką.

Seminarium poprowadzi Pani dr hab. inż. Anna Kiepas- Kokot,- dr hab. inż. w dyscyplinie naukowej ochrona i kształcenie środowiska, adiunkt w Katedrze Ekologii, Ochrony i Kształtowania Środowiska Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Nauczyciel akademicki z ponad 20 letnim staże. Autorka i współautorka blisko 100 prac naukowych z zakresu ochrony środowiska, w tym wpływu działalności człowieka na stan środowiska i możliwości gospodarczego wykorzystania odpadów. Autorka licznych analiz i ekspertyz opracowanych dla samorządów lokalnych i regionalnych, instytucji, przedsiębiorców i organizacji społecznych, z zakresu ocen i prognoz oddziałowywania na środowisko, gospodarowania odpadami, remediacji gruntów i ochrony zwierząt. Prowadząca liczne szkolenia dla przedsiębiorców z zakresu ochrony środowiska, gospodarki odpadami i środowiskowych uwarunkowań inwestycji. Popularyzatorka wiedzy o stanie środowiska i jego zagrożeniach, gospodarowaniu odpadami, ochronie zwierząt i ich humanitarnym traktowania.

Formularz zgłoszeniowy  prosimy wypełnić i odesłać na adres:cud@ko-pomerania.pl . Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 20.11.2018r., o udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszenia.

Program seminarium:

  1. Ostatnie zmiany w kontrolach Inspekcji Ochrony Środowiska i ogólnie                                      w gospodarce odpadami,
  2. Odpady w firmie BDO- jakie wprowadza obowiązki, ewidencja , zbiorcze zestawienia,
  3. Wprowadzenie wyrobów w opakowaniach- najnowsze zmiany.

 Serdecznie zapraszamy

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *